Home » O Guardian SunGuard

O Guardian SunGuard

Buduj światłem

Zalety estetyczne i ekonomiczne szkła ochrony przeciwsłonecznej SunGuard

Zastosowanie szkła chroniącego przed promieniowaniem słonecznym SunGuard ma wiele zalet ze względów estetycznych, ekonomicznych i oszczędności energii.

Możesz budować światłem, korzystając z całej gamy kolorów i parametrów wydajności. Możesz również łączyć różne powłoki ze szkłem laminowanym, aby zapewnić ochronę przed burzami lub zagrożeniami dla bezpieczeństwa. Możesz też znacznie ograniczyć zużycie energii (co pomoże Ci uzyskać punkty LEED dla Twojego projektu).

Niezależne badania wykazały, że w ciągu 10 lat dzięki zastosowaniu, w typowym budynku komercyjnym, szkła powlekanego SunGuard można na kosztach związanych ze zużyciem energii zaoszczędzić około tysiąc euro. Guardian stale opracowuje nowe technologi produkcji poprawiające trwałość, wydajność energetyczną i atrakcyjność produktu. 

O Guardian 

Guardian jest jednym z wiodących producentów szkła float oraz szkła przetworzonego na świecie. Wytwarzamy i dostarczamy szereg elementów dla przemysłu motoryzacyjnego. Odgrywamy ważną rolę w dystrybucji materiałów budowlanych i jesteśmy głównym producentem materiałów izolacyjnych na bazie włókien szklanych. Z czasem staliśmy się również największym producentem luster na świecie.

Współpracując z nami możecie Państwo rozwinąć możliwości własnego projektu. Możemy Państwu pomóc w jego realizacji. Tak, by był bardziej innowacyjny i lepszy.

 

Główna siedziba firmy znajduje się w Auburn Hills, w Stanie Michigan, w USA. Guardian jest jednak przedsiębiorstwem międzynarodowym z rozmieszczonymi na całym świecie filiami, dzięki którym jesteśmy zawsze blisko, by móc Państwa obsługiwać. Zatrudniamy 18.000 osób we wszystkich naszych filiach w ponad 25 krajach, na pięciu kontynentach.

Szersze informacje uzyskasz na stronie Guardian.com.

Sunguard Bullet Arrow Light Historia
Jesteśmy dumni z naszej historii. 

Sunguard Bullet Arrow Light Gwarancja jakości
Dajemy Ci nasze słowo. 

Sunguard Bullet Arrow Light Nasz kodeks etyczny
Oddani osiąganiu najwyższych standardów. 

 

    
Cronauer Beratung Planung Munich
Neutral 67
Our Products in ActionOur Products in Action
Guardian Logo

Guardian Częstochowa Sp. z o.o.
ul. W. Korfantego 31/35
42-200 Częstochowa, Poland
Tel.: +48 34 32 39 200
Fax: +48 34 32 39 206